• NASZE PIWA

    NASZE PIWA

    Biała Małpa

Zaczynasz przygodę z piwami kraftowymi lub rzemieślniczymi?


A może jesteś zapalonym piwoszem i co rusz poszukujesz nowego smaku? Lubisz kosztować nowych odmian i aromatów oraz dyskutować o odczuciach po zasmakowaniu nowych kraftów? Doskonale wiemy, że każdy z nas preferuje inny smak i każdy z nas lubi próbować i szukać swojego gustu piwnego. Dlatego oferujemy idealne rozwiązanie, jakim są deski degustacyjne, w których umieszczamy 5 dowolnie wybranych rodzajów piw lanych w objętości 150 ml.

Wierzymy, że oferując możliwość spróbowania różnych piw szerzymy kulturę piwną oraz pokazujemy szeroką gamę wyborów piw z różnego zakątka świata o przeróżnym wachlarzu smakowym.

piwa lane

Prawie każde miejsce na świecie posiada swoje topowe piwa


Różnią się od siebie konsystencją, kolorem, smakiem oraz aromatem. Browary angielskie, belgijskie, czeskie, niemieckie, szkockie czy amerykańskie – od słynnych BrewDogów, aż po FlyingDogów – to najwyższe półki smakowych doznań. Przyjdź i zobacz, który zakątek świata smakuje Ci najbardziej!

piwa butelkowe

Piwa butelkowe


Bursztynowe barwy, karmelowo-słodkie smaki, chmielowe gorczyki, kalejdoskop aromatów, cytrusowe nuty żywiczne. Po otwarciu butelek ku naszym nozdrzom unosi się feeria aromatów chmielowych, a przy przelewaniu obserwujemy tworzącą się gęstą i kremową pianę. Każde piwo z naszej szerokiej gamy produktów, które oferujemy ma się ochotę pić łyk za łykiem. Jedne z wysoką zawartością alkoholu, drugie bardziej lekkie i słabsze.

Około 500 smaków piw butelkowych, które oferujemy z Polski, Niemiec, Czech, Belgii, Wielkiej Brytanii, USA oraz Ukrainy gwarantują zakosztowania szerokiego spektrum smakowego.

małpa

Adres


Biała Małpa

3 Maja 38, 40-097 Katowice